BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Projenizi gönderin!

Projenizin ya da firma tanıtımınızın yayınlamamızı mı istiyorsun?  Projelerinizi nasıl göndermeniz gerektiğiyle ilgili lütfen aşağıdaki notları okuyun.

Gönderileri e-postayla almayı seviyoruz

Resimlerinizi ve metninizi şu adrese gönderin:  haber@e-naturalstone.org

Bir proje ya da firma tanıtımı nasıl gönderilir?

Bir proje ya da firma tanıtımızı sunmak için, bize iyi jpeglerden oluşan resimlerinizi (en az 2000 piksel), proje yada firmanızla ilgili bazı metinler ve uygun olan bağlantıları e-posta ile gönderin. Lütfen, materyal göndermeden önce telif hakkı politikaları gereği, içeriğin tüm fikri mülkiyet haklarının sahibi olduğunuzdan emin olun.

Sıkıştırılmış görüntüler veya dosya paylaşım sitelerinden bağlantılar göndermeniz gerekiyorsa, lütfen projeniz hakkında bize bir fikir vermek için e-postanıza birkaç örnek resim ve metin ekleyin.

Bu arada sizi posta listemize ekleyeceğiz Bu nedenle zaman zaman bizden e-bülten alacaksınız. Bu e-postaları almak istemiyorsanız, lütfen gönderinizde bunu açıkça belirtin.

Filmleri severiz

Projenizle ilgili bir filminiz varsa, gönderin! (örneğin: YouTube )

Haberinizi paylaşın

Projenizi yayınladığımızda size e-mail göndererek bilgilenireceğiz. Lütfen sosyal medyada, haber bültenlerinde, web sitenizde vb. platformlarda paylaşın. Projenizin daha fazla ziyaret ve daha fazla ilgi görmesine yardımcı olacaktır.

Bize gönderdiğiniz tüm içerikten tamamen sizin sorumlu olduğunuzu unutmayın.

e-naturalstone.org‘a içerik gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.